Je vhodné pro ty, kdo se chtějí rychle zeštíhlet do plavek a účinně bojovat s celulitidou.
 
Masáž jejíž pomocí lze docílit odstranění celulitidy v problematických oblastech, jakými jsou: stehna, zadek a břicho. K dosažení tohoto efektu se užívá klasická zdravotní masáž v kombinaci s lymfodrenáží, kůra trvá 10 dní a díky této intenzitě se daří velice účinně odstranit celulitidu, pokožka se vypne a stane se hladkou. Po každé masáži se aplikuje zábal, tím se docílí větší účinnosti masáže.Na zábaly se užívá speciální olej, který potřebné partie prohřívá a zároveň zjemňuje a vyhladí pokožku, nebyla na něj zjištěna žádná alergická reakce. Po zábalu je dobré olej hned nesmývat, ale nechat působit alespoň 2 až 3 hodiny. Pro lepší působení se ráno a večer klient kartáčuje: speciálním kartáčem se masíruje na sucho pokožka v oblastech postižených celulitidou, tím se dosáhne lepšího prokrvení.
 
Během 10 dní se dosáhne viditelného zlepšení, úbytku nahromaděných tukových polštářků, stehna, boky, zadek se zpevní a vytvarují. Zlepšení je přímo úměrné rozsahu celulitidy, úbytek si lze přímo změřit a pohybuje se od 1,5 cm po obvodu až po naměřený rekord 7cm. Každé tělo reaguje jinak, nelze předem určit o kolik se podaří ubrat zrovna vám, ale ještě se nestalo, že by to na někoho nefungovalo! Tato metoda, jak se zbavit přebytečných tuků je vhodná dost často pro ty, kterým se nedaří zhubnout běžným způsobem: dietami. Dost často se stává, že při dietě se zhubne právě tam, kde to nejméně potřebujete např. prsa a ostatní partie, "hubnou" až po té. Proto se doporučují masáže, protože masírováním pouze potřebných partií se vyhnete možné nerovnováze způsobené dietou. Během kůry není třeba se vyhýbat jídlu, naopak se doporučuje jíst pravidelně, ale samozřejmě nepřejídat se, především na noc.

Cena: 12 000,- Kč
V ceně je zahrnuto 10 dní masáží: 5 dní lymfodrenáže a 5 dní klasické masáže upravenou pro metodu formování postavy, 10 olejových zábalů a speciální folie na udržení tepla, kartáč. Bonusem 1 masáž ultrazvukem. Doba trvání jedné masáže 2 hodiny