KAVITACE
 
REVOLUČNÍ OŠETŘENÍ ODBOURÁNÍ TUKOVÝCH POLŠTÁŘKŮ
  • je moderní, vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o neinvazivní  bezpečné ošetření vhodné  k redukci tukových polštářků , které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření  revolučním způsobem formuje postavu
  • Tato metoda je často nazývaná jako neinvazivní liposukce 3 generace. Odstranění tukových polštářů pomocí ultrazvuku bez modřin, podlitin, jehel a prášků na zhubnutí! Kavitace působí na tukové buňky a napomáhá jejich uvolňování z tukového podloží do mezibuněčného prostředí. Tam se štěpí na glycerol a aminokyseliny a tyto jsou v játrech  a ledvinami zpracovávány a standardním tělním cirkulačním systémem – lymfatickými cestami - odváděny z těla ven. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována a to ihned po aplikaci.
     
VÝSLEDKY JSOU VIDITELNÉ JIŽ PO PRVNÍM OŠETŘENÍ!
  • Principem ošetření je rozbití tukové buňky. Obsah této buňky se vylije do mezibuněčného prostoru, kde se enzymaticky štěpí a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickým systémem a močovými cestami z těla ven. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována a to ihned.
  • Okamžitě po jedné kavitační aplikaci je možno docílit redukci obvodu (v pase, bocích, stehnech, pažích) cca 2-6 cm. Jedno kavitační ošetření trvá 40-60 minut. Kromě úbytku tuku v aplikovaných partiích také dochází k napnutí, vyrovnání a zpevnění kůže,současně se formuje postava.
 
Kavitace